Педагоги та працівники сільської ради відчули себе частиною армії дронів
Українські міста та села продовжують страждати від ворожих атак. Цієї ночі наша столиця і наша Житомирщина знову зазнала атаки безпілотників. Жителі нашої громади мали неспокій та тривогу.
На жаль, дрони та боротьба з ними стали невід'ємними частинами нашого сьогодення. Однак, це є сучасні ефективні засоби боротьби з ворогом. Тому жителям важливо знати загальну інформацію з цієї теми, аби уникнути зайвих хвилювань і водночас реально оцінювати небезпеку, яку несуть сучасні засоби ведення війни.
З цією метою фахівці Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова провели лекцію для працівників Оліївської сільської ради та педагогів громади. Під час зустрічі вели мову про розвиток безпілотних літальних апаратів та їх вплив на характер бойових дій під час широкомасштабного вторгнення РФ до України, а також про радіоелектронну боротьбу.
Захід проходив відповідно до концепції системи заходів "Національний спротив", ініційованої Президентом України. Мета - залучення усього населення до протидії агресору, а також підготовка до такої протидії. Підготовка населення до національного спротиву, оборона держави, територій, своїх рідних та близьких – один із основних напрямків комплексного захисту країни від зовнішнього ворога.
Присутні мали смогу побачити основні сучасні засоби, які використовуються для ведення боротьби, а також пересвідчитися, як працює безпілотник та засіб боротьби з ним.
Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко подякував представникам Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова за змістовну лекцію. А військові, в свою, чергу подякували керівництву громади та депутатському корпусу за постійну всебічну підтримку наших захисників, зокрема, і за систематичну закупівлю та передачу дронів для ЗСУ.